Skype for Business یا اسکایپ برای شرکتها یا اسکایپ سازمانی نسخه جدیدتر مایکروسافت Lync است. اسکایپ سازمانی تجربه برقراری یک ارتباط دلچسب را فراهم می کند. با استفاده از اسکایپ در سرویس پردازش ابری اورست میتوان همه جا، همه وقت و به هر طریقی با همکاران ارتباط برقرار کرد.

نصب اسکایپ سازمانی

برای استفاده از اسکایپ سازمانی کافی است پلان مورد نظر را از بخش پلان های اورست خریداری کنید. سپس نرم افزار Skype for Business که بخشی از مجموعه آفیس 2016 است را و بر روی کامپیوتر نصب کنید و یا نسخه موبایل آن را دانلود و بر روی گوشی هوشمند و یا تبلت نصب کنید. سپس در بخش تنظیمات آدرس سرور در کلود اورست را مقداردهی کنید و تمام.

حال شما می توانید نام همکاران خود را که از اسکایپ سازمانی در سرویس اورست استفاده می کنند جستجو کنید و با آنها چت کنید، فایل ارسال و دریافت کنید، به صورت صوتی صحبت کنید و یا تماس ویدیویی بگیرید.

اسکایپ و اوتلوک

استفاده از اسکایپ سازمانی همراه با سرویس هاست ایمیل اکسچنج در اورست این امکان را فراهم می کند که شما در کنار نام هر کاربر در اوتلوک می توانید وضعیت وی را که آیا هم اکنون آنلاین هست، مشغول است و ... را ببینید و متناسب با آن نسبت به ارسال ایمیل تصمیم گیری کنید.

اتاق چت با اسکایپ

با استفاده از اسکایپ سازمانی می توانید یک گروه از کاربران را انتخاب و یک اتاق چت ایجاد کنید تا پیرامون یک موضوع همه افراد گروه بتوانند به بحث و تبادل نظر بپردازند.

اسکایپ سازمانی و نوشتن گروهی در Word

اگر قصد داشته باشید یک کار تیمی برای نوشتن و تهیه یک طرح انجام دهید چگونه عمل می کنید. اگر فرض کنیم اعضای تیم در یک ساختمان نیستند مساله پیچیده تر می شود. اما با استفاده از هاست شیرپوینت و یکپارچگی آن با سرویس چت سازمانی Skype، اعضای تیم مستقل از یکدیگر می توانند فایل word طرح را باز کنند و در محیط word با دیگر اعضایی که همان فایل را باز کرده اند از طریق اسکایپ تبادل نظر کنند. و هر فرد می تواند یک پاراگراف از فایل را در اختیار بگیرد و روی آن کار کند. تعجب نکنید این یکپارچگی و لذت استفاده از تکنولوژی را می توانید در سرویس ابری اورست تجربه کنید.

دموی نرم افزار Skype for Business رایگان

بعد از این توضیحات قطعا شما نیز علاقه مند هستید تا دموی نرم افزار چت سازمانی اسکایپ را رایگان آزمایش کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

اخبار و مقالات نرم افزار Skype for Business
16
خرداد
اورست را راهنمایی کنید!

همانطور که می دانیم اورست تا زمان نگارش این پست تنها سرویس ا...

12
اردیبهشت
اسکایپ سازمانی در اورست فعال شد

سلام هما هستم. اگر قبلا با من آشنا نشدید ابتدا با مطالعه مطل...

31
فروردین
اورست= مزیت رقابتی کسب و کار شما

دوستانی که در حوزه فناوری اطلاعات تحصیلات آکادمیک دارند حتما...

12
اسفند
خدمات مشاوره تلفنی سرویس ابری اورست

همانطور که بارها گفته ایم هدف ما در اورست، سرویس ابری مایکرو...

نظرات
عضویت در خبرنامه