چرا کلیک ویو ؟

کلیک ویو سریعترین رشد را بین نرم افزارهای هوش تجاری در جهان دارد. به طور متوسط روزانه ۱۴ مشتری از سرتاسر دنیا شروع به استفاده از کلیک ویو می کنند.

نرخ بالای موفقیت

موفقیت ۹۸ درصدی پروژه های هوش تجاری با کلیک ویو نسبت به ۳۸ درصد در دیگر ابزارهای مبتنی بر OLAP نشان از کارآمد بودن این ابزار دارد.

کم هزینه

هزینه تمام شده برای طراحی یک داشبورد مدیریتی با استفاده از کلیک ویو در بیشتر مواقع کمتر از نصف هزینه آن در نرم افزارهای هوش سازمانی سنتی است. و در صورت استفاده از این سرویس در کلود اورست میزان سرمایه گذاری شما حدود یک هشتم استفاده از سایر نرم افزارهای هوش تجاری در سرورهای محلی است.

آسان

آموزش کاربر برای استفاده از داشبوردهای مدیریتی طراحی شده در چند ثانیه ممکن است. حتی طراحی داشبورد نیز در یک روز آموزش داده می شود. به گزارش موسسه گارتنر کلیک ویو یکی از ساده ترین ابزارها در استفاده توسط کاربران است.

داشبورد مدیریتی مدرن

  • کلیک ویو نوع جدیدی از نرم افزار هوش تجاری (BI) است که بسیار انعطاف پذیر است. این ابزار با ترکیب نمودن قابلیت هایی همچون ارائه پویا، تجزیه و تحلیل و به کارگیری آنی داده ها به کاربران توانایی اخذ تصمیمات تجاری مبتکرانه را می دهد و به بهترین نحو داده ها را به دانش تبدیل می کند.
  • زمانی ساخت داشبوردهای مدیریتی کاری بسیار سخت و زمانبر بود و تصمیم گیری بر پایه اطلاعات را برای مدیران مشکل می کرد. با استفاده از ابزار هوش تجاری کلیک ویو می توان در کمتر از چند دقیقه یک داشبورد مدیریتی بر مبنای اطلاعات نرم افزارهای دیگر ایجاد نمود.
  • بیش از ۲۴۰۰۰ سازمان در سراسر دنیا برای کاربران خود امکان یکپارچه سازی، جستجو و مشاهده بصری تمامی داده های شان را با استفاده از کلیک ویو فراهم کرده اند. این امکان به کاربران اجازه می دهد تا بینش تجاری بی سابقه و منحصر به فردی نسبت به سازمان خود داشته باشند. و در اخذ تصمیمات تجاری صحیح در تمامی سطوح پیشگام باشند.

ویژگی ها

با QlikView داده های سازمان اعم از کوچک و بزرگ به شکل مناسبی مدیریت می شوند و در تصمیم گیری های مدیران لایه های مختلف سازمان مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی سریع

طراحی سریع

سریعترین ابزار تحلیل کسب و کار که به سادگی نیز قابل سفارشی سازی است کلیک ویو است. در این نرم افزار فناوری به کار گرفته شده است که قادر است اطلاعاتی را به شما نمایش دهد که نرم افزارهای هوش تجاری سنتی توانایی آن را ندارند.

عدم استفاده از cube

عدم استفاده از cube

همه جداول مورد نظرتان را از منبع داده دلخواه بارگذاری می کنید و چارتها و گیج هایی را که می خواهید طراحی می کنید. بعد از این همه اطلاعات مورد نیاز کاربران در اختیار آنها است و می توانند پاسخ سوالهای خود را دریافت کنند. نگهداری همه اطلاعات در حافظه به کلیک ویو اجازه ساخت روابط بین داده ها را به گونه ای می دهد که در هیچ ابزار دیگری پشتیبانی نمی شود.

نگهداری و تحلیل در حافظه

نگهداری و تحلیل در حافظه

بدون شک کلیک ویو رهبر نرم افزارهایی است که اطلاعات را در حافظه نگهداری و تحلیل می کنند. به گزارش گارتنر در سال ۲۰۱۲ حدود ۷۰ درصد از ۱۰۰۰ کمپانی در سراسر جهان از روش نگهداری و تحلیل اطلاعات در حافظه استفاده می کنند.

جامعیت

جامعیت

کلیک ویو یک بستر جامع را برای رفع همه نیازهای شما در حوزه هوش تجاری فراهم می آورد. و برای کاربران امکان دستیابی به درک صحیحی از وقایع سازمان در کسری از ثانیه را ممکن می سازد.

عدم نیاز به کارشناس IT

عدم نیاز به کارشناس IT

زمانی که یک گزارش جدید می خواهید دیگر نیازی به تماس با کارشناس IT نیست. زیرا که با انتشار یک داشبورد، شما کنترل کاملی بر روی اطلاعات خود و چگونگی نمایش آن دارند.

داشبوردهای آماده

داشبوردهای آماده

در سرویس ابری اورست شما می توانید از داشبوردهای مدیریتی آماده شده استفاده کنید:

  • داشبورد مدیریتی CRM
  • داشبورد مدیریتی فروشگاه اینترنتی
  • داشبورد مدیریتی حسابداری سامیار

نرم افزارهای یکپارچه با کلیک ویو

نرم افزار CRM

نرم افزار CRM

CRM + دو گیگابایت فضای ذخیره سازی + ۱۱ کاربر

حسابداری سامیار

حسابداری سامیار

حسابداری، انبار، بازرگانی، نقدوبانک + یک گیگابایت فضا + 2 کاربر

فروشگاه ساز اینترنتی

فروشگاه ساز اینترنتی

فروشگاه ساز آنلاین + ۵۰۰ کاربر + SSL + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی

شیرپوینت

شیرپوینت

شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک ۱/۴ + یک گیگابایت فضا + ۱۱ کاربر

لیست قیمت

قیمت های درج شده در جداول زیر سالیانه می باشد.

سرویس
780,000 تومان

نرم افزار کلیک ویو

امکانات

امکانات تکمیلی نرم افزار کلیک ویو

مشتریان در اورست

به جمع مشتریان اورست بپیوندید

با عضویت رایگان در سرویس ابری اورست امکان استفاده از شبکه آموزش اورست، شرکت در قرعه کشی های اورست و سرویسهای رایگان اورست فراهم می شود.

مطالب بلاگ

آخرین اخبار و مقالات درباره کلیک ویو آنلاین که در بلاگ اورست منتشر شده است.

یکی از انتظارات مدیران شرکتها این است که بتوانند به سرعت وضعیت سازمان خود را از وجوه مختلف ارزیابی نمایند و در تصمیم گیری های خود نتایج حاصل از این ارزیابی را مورد استفاده قرار دهند. متاسفانه علیرغم آنکه استفاده از نرم افزارهای اطلاعاتی نظیر سی آر ام ، حس...
مطالعه
این خبر برای مشتریانی که قصد خرید از سرویس ابری اورست را داردند و یا طی سالیان گذشته از خدمات اورست استفاده کرده اند بسیار حائز اهمیت است. زیرا که ما برای یکی از پرتکرارترین سوالات و دغدغه های مشتریان عزیز راه حل ارایه کرده ایم. اما این دغدغه چیست و راه ح...
مطالعه
از گذشته تاکنون، دانشمندان داده بیشترین استفاده را از کلان داده/داده های حجیم نموده اند. آنها برای حل چالش های مهم و بزرگ در حوزه های دانشگاهی، دولتی و حتی بخش خصوصی می بایست الگوریتم های بسیار پیچیده ای را بر خوشه های محاسبات موازی عظیم اجرا نمایند. دانش...
مطالعه
همه ما می دانیم که تجربه منحصر به فرد و يکتای ايجاد شده توسط قابليت انجمنی کليک ويو (QlikView) است که سبب سهولت در فرايند کشف کسب و کار شده و آن را با ساير ابزارهای اين حوزه متمايز می کند. همچنین می دانیم که شما به سرعت قابليت ساخت داشبوردی مفید، با وضوح ...
مطالعه