داشبورد مدیریتی | کلیک ویو

داشبورد مدیریتی کلیک ویو (QlikView)

کلیک ویو نوع جدیدی از نرم افزار هوش تجاری (BI) است که بسیار انعطاف پذیر است. این ابزار با ترکیب نمودن قابلیت هایی همچون ارائه پویا، تجزیه و تحلیل و به کارگیری آنی داده ها به کاربران توانایی اخذ تصمیمات تجاری مبتکرانه را می دهد و به بهترین نحو داده ها را به دانش تبدیل می کند.

زمانی ساخت داشبوردهای مدیریتی کاری بسیار سخت و زمانبر بود و تصمیم گیری بر پایه اطلاعات را برای مدیران مشکل می کرد. با استفاده از ابزار هوش تجاری کلیک ویو می توان در کمتر از چند دقیقه یک داشبورد مدیریتی بر مبنای اطلاعات نرم افزارهای دیگر ایجاد نمود.

یکی از اهداف اصلی این نرم افزار ”سهولت در تصمیم گیری برای همه و در همه جا“ است. این امر زمانی محقق می شود که تمام داده های سازمان اعم از کوچک و بزرگ به شکل مناسبی مدیریت شوند و در تصمیم گیری های مدیران لایه های مختلف سازمان مورد استفاده قرار گیرند.

بیش از ۲۴۰۰۰ سازمان در سراسر دنیا برای کاربران خود امکان یکپارچه سازی، جستجو و مشاهده بصری تمامی داده های شان را با استفاده از کلیک ویو فراهم کرده اند. این امکان به کاربران اجازه می دهد تا بینش تجاری بی سابقه و منحصر به فردی نسبت به سازمان خود داشته باشند. و در اخذ تصمیمات تجاری صحیح در تمامی سطوح پیشگام باشند.

با استفاده از سرویس کلیک ویو در اورست شما می توانید داشبوردهای مدیریتی بر پایه اطلاعات سرویس های مختلف خود مانند CRM، فروشگاه اینترنتی، شیرپوینت، فرآیندهای کاری، اتوماسیون و ... ایجاد نمایید. و مانند دیگر سرویسهای اورست در همه جا و همه وقت از داشبوردها استفاده نمایید. علاوه بر این ما چند داشبورد مدیریتی بر پایه اطلاعات سرویسهای اورست آماده کرده ایم که شما می توانید این داشبوردها را به اطلاعات سرویس های خود متصل کنید و به راحتی از آنها استفاده نمایید.

چرا کلیک ویو؟

چرا کلیک ویو؟

کلیک ویو سریعترین رشد را بین نرم افزارهای هوش تجاری در جهان دارد. و به طور متوسط روزانه 14 مشتری از سرتاسر دنیا شروع به استفاده از کلیک ویو می کنند. اما چرا؟

جامعیت

جامعیت

کلیک ویو یک بستر جامع را برای رفع همه نیازهای شما در حوزه هوش تجاری فراهم می آورد. و برای کاربران امکان دستیابی به درک صحیحی از وقایع سازمان در کسری از ثانیه را ممکن می سازد.

طراحی سریع

طراحی سریع

سریعترین ابزار تحلیل کسب و کار که به سادگی نیز قابل سفارشی سازی است کلیک ویو است. در این نرم افزار فناوری به کار گرفته شده است که قادر است اطلاعاتی را به شما نمایش دهد که نرم افزارهای هوش تجاری سنتی توانایی آن را ندارند.

کم هزینه

کم هزینه

هزینه تمام شده برای طراحی یک داشبورد مدیریتی با استفاده از کلیک ویو در بیشتر مواقع کمتر از نصف هزینه آن در نرم افزارهای هوش سازمانی سنتی است. و در صورت استفاده از این سرویس در کلود اورست میزان سرمایه گذاری شما حدود یک هشتم استفاده از سایر نرم افزارهای هوش تجاری در سرورهای محلی است.

آسان

آسان

آموزش کاربر برای استفاده از داشبوردهای مدیریتی طراحی شده در چند ثانیه ممکن است. حتی طراحی داشبورد نیز در یک روز آموزش داده می شود. به گزارش موسسه گارتنر کلیک ویو یکی از ساده ترین ابزارها در استفاده توسط کاربران است.

عدم استفاده از cube

عدم استفاده از cube

برای استفاده از کلیک ویو نیازی به ساخت کیوب نیست. شما همه جداول مورد نظرتان را از منبع داده دلخواه بارگذاری می کنید و چارتها و گیج هایی را که می خواهید طراحی می کنید. بعد از این همه اطلاعات مورد نیاز کاربران در اختیار آنها است و می توانند پاسخ سوالهای خود را دریافت کنند. نگهداری همه اطلاعات در حافظه به کلیک ویو اجازه ساخت روابط بین داده ها را به گونه ای می دهد که در هیچ ابزار دیگری پشتیبانی نمی شود.

نگهداری و تحلیل در حافظه

نگهداری و تحلیل در حافظه

بدون شک کلیک ویو رهبر نرم افزارهایی است که اطلاعات را در حافظه نگهداری و تحلیل می کنند. به گزارش گارتنر در سال 2012 حدود 70 درصد از 1000 کمپانی در سراسر جهان از روش نگهداری و تحلیل اطلاعات در حافظه استفاده می کنند.

عدم نیاز به کارشناس IT

عدم نیاز به کارشناس IT

زمانی که یک گزارش جدید می خواهید دیگر نیازی به تماس با کارشناس IT نیست. زیرا که با انتشار یک داشبورد، شما کنترل کاملی بر روی اطلاعات خود و چگونگی نمایش آن دارند.

نرخ بالای موفقیت

نرخ بالای موفقیت

موفقیت 98 درصدی پروژه های هوش تجاری با کلیک ویو نسبت به 38 درصد در دیگر ابزارهای مبتنی بر OLAP نشان از کارآمد بودن این ابزار دارد.

کلیک ویو برای کسب و کار شما

کلیک ویو برای کسب و کار شما

سیستم هوش تجاری برای همه بیزینس ها در هر اندازه ای لازم و موثر است. اما در شرکت های چابک که بهره وری در راستای کاهش هزینه ها، رفع نواقص در راستای افزایش رضایت پرسنل و مشتریان و رسیدگی به شکایات در راستای مشتری مداری و افزایش فروش از الزامات کار آنهاست، استفاده از یک نرم افزار هوش تجاری مناسب و سریع می تواند تغییر چشم گیری در جایگاه شرکت نسبت به رقبا ایجاد نماید.

کلیک ویو برای فروش

کلیک ویو برای فروش

استفاده از کلیک ویو برای فعالیتهای فروش بسیار ایده آل است:

آنالیز بازاریابی فروش

آنالیز بازاریابی فروش

 • ارزیابی کمپین های تبلیغاتی، کارگاهها، آموزش و ...
 • ارزیابی فروش به تفکیک نمایندگان
 • ارزیابی فروش به تفکیک محصول
 • نرخ تبدیل شدن تماسها و مراجعات به مشتری
 • تحلیل هزینه – فایده از عملکرد نمایندگان فروش
 • میزان فروش نسبت به هدف گذاری
آنالیز مالی

آنالیز مالی

 • ارزیابی حساب های دریافتنی
 • محاسبه تعداد روزهای پرداخت برای مشتریان اعتباری
 • تشخیص نقدینگی در گردش
 • میزان شکست و موفقیت در پی گیری های وصول
آنالیز منابع انسانی

آنالیز منابع انسانی

 • نرخ غیبت ها
 • کاکردها
 • ارزیابی سرویسها، هزینه های انرژی و هزینه های موبایل
کلیک ویو برای مجموعه های خدماتی

کلیک ویو برای مجموعه های خدماتی

برای شرکت های خدمات محور، سرویس و فروش از بیشترین درجه اهمیت برخورداند. با استفاده از کلیک ویو درک دقیقی از پورتفولیوی سرویس ها و مشتریان خود دارید. که باعث می شود با پی گیری دقیق و موثر استفاده مشتریان از سرویس های خود را افزایش دهید. همچنین کارایی پرسنل فروش اندازه گیری کنید، تاثیر کمپین های تبلیغاتی تان را تحلیل کنید و خطرات بالقوه را در نطفه شناسایی کنید.


نرم افزار کلیک ویو

عنوان
کلیک ویو آنلاین
پنج ساعت آموزش از راه دور
یک لایسنس داشبورد (چهار شاخص) رایگان
5 + 1 کاربر رایگان
ترافیک نامحدود
قیمت سالیانه (تومان) 780,000

امکانات تکمیلی نرم افزار کلیک ویو

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
داشبورد مدیریتی CRM 150,000
داشبورد مدیریتی فروشگاه ساز 150,000
بسته 5 تایی کاربر 170,000
لایسنس داشبورد 120,000

با خرید سرویس های یکپارچه با نرم افزار QlikView، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


شامل: فرآیندهای کاری + شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8 + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: فروشگاه ساز آنلاین + ۵۰۰ کاربر + SSL + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی

شامل: CRM + دو گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/4 + یک گیگابایت فضا + 11 کاربر

اخبار و مقالات نرم افزار کلیک ویو
28
خرداد
داشبورد مدیریتی نرم افزار CRM

یکی از انتظارات مدیران شرکتها این است که بتوانند به سرعت وضع...

20
خرداد
قیمت سرویسهای اورست هرگز افزایش نمی یابد

این خبر برای مشتریانی که قصد خرید از سرویس ابری اورست را دار...

21
اسفند
قدرت کلیک ويو در استخراج ارزش از داده های حجیم

از گذشته تاکنون، دانشمندان داده بیشترین استفاده را از کلان د...

09
بهمن
5 مزيت پنهان کليک ويو

همه ما می دانیم که تجربه منحصر به فرد و يکتای ايجاد شده توسط...