با MSP یا همان میکروسافت پروجکت راحت هستید، دوست دارید پروژه های خود را تحت وب مدیریت کنید و با همکارنتان به اشتراک بگذارید. با استفاده از پراجکت سرور (Microsoft Project Server) در سرویس ابری اورست این امکانات برای کسب و کار شما فراهم می شود.

مایکروسافت پروجکت (MSP) به چه کار آید؟

اگر شرکت شما یک کسب و کار پروژه محور مانند شرکت های ساختمانی، شرکت های پیمانکاری، شرکت های نرم افزاری و ... است. متمرکز بودن برنامه ریزی و مدیریت پروژه در پروژه های متعدد دارای اهمیت می شود. شرکت شما به احتمال زیاد به کاربرد هایی مانند زمانبندی کارها، مدیریت منابع، برنامه ریزی ظرفیت ها و بسیاری دیگر نیازمند می باشد. از این رو نرم افزار Microsoft Project راه حل نیاز شماست.

تفاوت مایکروسافت پروجکت با مایکروسافت پروجکت سرور چیست؟

مایکروسافت پراجکت یا همان MSP یک نرم افزار ویندوزی یا اصطلاحا Desktop است که شما می توانید فعالیتهای پروژه، منابع و ... در آن تعریف کنید و اطلاعات پروژه به صورت یک فایل نگهداری می شود. این نرم افزار برای استفاده تیمی طراحی نشده است و کاربر نرم افزار بایستی برنامه ریزی و زمانبندیها را انجام دهد و در بر مبنای آن تیم را هدایت کند و اگر مدیران گزارشی بخواهند باید گزارش در قالب فایل اکسل یا به صورت پرینت شده تحویل شود.

پراجکت سرور (Microsoft Project Server) یک نرم افزار مدیریت پروژه تحت وب است. در واقع مایکروسافت می خواست با این راهکار، کارکردهای نرم افزار MSP را افزایش دهد و آن را از یک برنامه ساده در کامپیوتر مدیر پروژه به یک سامانه جامع و متمرکز برای مدیریت همه ی پروژه ها و منابع سازمان تبدیل کند. به کمک پروجکت سرور، مدیر پروژه می تواند پیرامون پروژه با اعضای تیم خود ارتباط برقرار کند و وظایف را بین آنها تقسیم کند. اعضای تیم پروژه می توانند وظایفشان را در کارتابل شخصی خود ببینند. آخرین تغییرات صورت گرفته در هر تخصیص توسط این افراد به مدیر پروژه گزارش می شود و در صورت تایید، در برنامه اعمال می شود.

چگونه از پروجکت سرور در سرویس ابری اورست استفاده کنیم؟

در کلود اورست ما یک هاست پروجکت سرور فارسی با تقویم شمسی را با امنیت و سرعت بالا و به صورت یکپارچه با شیرپوینت و ایمیل اکسچنج فراهم کرده ایم. شما بدون نیاز به سخت افزار سرور، بدون نیاز به نصب و پیکربندی می توانید سیستم مدیریت پروژه خود را در هاست پروجکت راه اندازی نمایید. کافی فایلهای MSP خود را در به پروجکت سرور متصل کنید. حال شما می توانید هم به صورت آفلاین و هم تحت وب به مدیریت پروژه های کسب و کارتان بپردازید.

دموی نرم افزار مایکروسافت پروجکت رایگان

بعد از این توضیحات قطعا شما نیز علاقه مند هستید تا دموی پروجکت سرور را رایگان آزمایش کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

اخبار و مقالات نرم افزار پروجکت سرور
28
شهریور
امکانات جدید پروجکت سرور 2016

امکانات جدید مایکروسافت پروجکت سرور در سرفصل های زیر اضافه ش...

14
شهریور
همکاری تیمی با PWA

Project Web App (PWA) چیست:PWA نسخه تحت وب مایکروسافت پروجکت...

09
شهریور
مدیریت کاربران، گروه ها و رده بندی در پراجکت سرور 2013

در این مقاله به دنبال مدیریت کاربران، گروه های و رده بندی سط...

07
شهریور
چگونه پروجکت سرور ما را نجات داد؟

من مدیر پروژه یکی از شرکتهای بزرگ ساختمانی هستم که به دلیل م...

نظرات
عضویت در خبرنامه