نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین

بخشی از روال کار روزمره شما به عنوان یک کسب و کار چابک به نامه نگاری اختصاص می یابد مانند ارسال و دریافت نامه برای مشتریان، پرسنل، سازمان های دولتی و غیره. برخی شرکت ها از روش بسیار سنتی دفتر کاغذی اندیکاتور برای ثبت نامه های ارسالی و دریافتی استفاده می کنند. برخی دیگر یک فایل اکسل دارند. برخی نرم افزارهای بسیار ساده که تنها قادر به ذخیره سازی تصویر و مشخصات نامه ها است را استفاده می کنند. برخی نیز نرم افزارهای پیچیده ای را خریداری می کنند که علاوه بر قیمت بالا، حجم کار مکاتبات را از روال انجام دستی آن پیچیده تر و طولانی تر می کنند. ما در اینجا جذاب ترین نرم افزار اتوماسیون اداری که البته نام صحیح تر آن نرم افزار مکاتبات اداری است را به شما معرفی می کنیم.

نرم افزار مکاتبات اداری آنلاین

این نرم افزار به صورت ابری و بر پایه قابلیتهای اکسچنج و اوتلوک مایکروسافت طراحی شده است. با خرید این نرم افزار شما با یک تیر دو نشان می زنید، هم صاحب ایمیل سرور می شوید و هم نرم افزار مکاتبات اداری آنلاین را در اختیار می گیرید. و به صورت همزمان می توانید مدیریت نامه ها اداری و ایمیل ها را انجام دهید و این دو را به یکدیگر تبدیل کنید.

بهره گیری از تجربه های موفق جهانی

بهره گیری از تجربه های موفق جهانی

نرم افزار مدیریت مکاتبات آنلاین بر پایه موفق ترین و محبوبترین تجربیات جهانی ( Outlook, Exchange) توسعه یافته است. به عبارت دیگر همزان با بهره برداری از نرم افزار مدیریت مکاتبات آنلاین در شرکت شما ، کوله باری از تجربیات موفق شرکت های مدرن دنیا که طی سال های متمادی استفاده از این ابزارها حاصل شده، وارد مجموعه شما می شود.

سهولت کاربری

سهولت کاربری

یکی از اصلی ترین مزایای یک نرم افزار از دید کاربر نهایی اصطلاحا User Friendly بودن آن است. این ویژگی در نرم افزار مدیریت مکاتبات آنلاین به دقت لحاظ شده است. لازم است یادآوری کنیم که Outlook توسط مایکروسافت یعنی بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیا طراحی شده است لذا بسیاری مسایل چه از دید روانشناسی رفتار، رنگ، تخصص کاربران مختلف در طراحی آن لحاظ شده است. به همین دلیل است که کاربران به راحتی از نرم افزار مدیریت مکاتبات آنلاین استفاده می کنند و از آن به عنوان یک ابزار مفید و نه صرفا یک الزام مدیریتی بهره برداری می نمایند.

رشد همراه با آخرین فن آوریهای روز

رشد همراه با آخرین فن آوریهای روز

رشد سریع فناوری و در پی آن افزایش انتظارات پرسنل از سیستم های نرم افزاری عموما شرکت ها را ملزم به تعویض هر از چند گاه نرم افزارهای خریداری شده می کند. این شرایط منجر به صرف هزینه های مکرر برای خرید یک نرم افزار و تکرار فرآیند پر هزینه استقرار و عملیاتی سازی آن می شود. این مساله در نرم افزار مدیریت مکاتبات پرنیان چه از حیث رشد تکنولوژی و چه از حیث تنوع طلبی تامین می شود. زیرا نرم افزار مدیریت مکاتبات اداری پرنیان بر روی بستر اوتلوک و اکسچنج پیاده سازی شده است که هر چند سال یک نسخه جدید از این محصولات بر اساس آخرین تغییرات تکنولوژی روانه بازار می شود. تیم توسعه ما نیز در سریعترین زمان ممکن نرم افزار مکاتبات اداری آنلاین را با آخرین نسخه ارایه شده از سوی مایکروسافت همگام می کنند.

کاهش هزینه های آموزش و استقرار

کاهش هزینه های آموزش و استقرار

در سیستم مدیریت مکاتبات اداری آنلاین، Outlook به عنوان کارتابل مورد استفاده قرار گرفته است که بیشترین تعامل کاربر با نرم افزار از طریق آن صورت می گیرد. از آنجا که outlook یک ابزار شناخته شده است و اکثر کاربران با نحوه کار با آن آشنا هستند زمان آموزش سیستم بسیار کاهش می یابد و کاربران برای استفاده از این سیستم نوگرا تمایل بیشتری دارند.

دسترس پذیری

دسترس پذیری

امروزه اکثر افراد از ابزارهای متعددی نظیر تبلت، موبایل، لپ تاپ و کامپیوتر رو میزی و در محلهای مختلف نظیر منزل، سفر، محل کار و... برای دسترسی به اطلاعات استفاده می کنند. نامه های شرکت نیز قسمتی از اطلاعات هستند که دسترسی راحت و ایمن به آنها در سرعت بخشیدن به کارها بسیار موثر است. نرم افزار آنلاین مدیریت مکاتبات که به صورت ابری طراحی شده است. این امکان را فراهم می کند که در هر جایی که باشید و به هر ابزاری که دسترسی داشته باشید، می توانید نامه های خود را بخوانید و پاسخ دهید.

قابلیت استفاده از چند رابط کاربری به صورت همزمان

قابلیت استفاده از چند رابط کاربری به صورت همزمان

شما می توانید از نسخه ویندوز Outlook و یا نسخه وب OWA برای استفاده از نرم افزار مکاتبات اداری آنلاین استفاده کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن موبایل Outlook می توانید نامه هایی که برای شما ارسال شده است را بخوانید.

توانایی عمل به صورت آفلاین (Offline)

توانایی عمل به صورت آفلاین (Offline)

مدیریت مکاتبات اورست به کاربران اجازه کار به صورت offline را نیز می دهد. بدین صورت که زمانی که شما به اینترنت دسترسی دارید نامه ها را دریافت و ارسال می کنید و در صورت قطع بدون اینترنت می توانید نامه هایی که دریافت شده را مطالعه کنید و یا نامه جدید ارسال کنید. پس از اتصال به سرور سیستم به صورت خودکار وظیفه همگام سازی را انجام می دهد.


مدیریت مکاتبات

عنوان
اتوماسیون اداری آنلاین
اکسچنج + دو SSL
اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن ویندوز
2 ساعت آموزش
10 + 1 کاربر رایگان
یک گیگ فضای ذخیره سازی
ترافیک نامحدود
قیمت سالیانه (تومان) 2,150,000

امکانات تکمیلی مدیریت مکاتبات

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
بسته 5 تایی کاربر 170,000
یک گیگ فضای ذخیره سازی 160,000

با خرید سرویس های یکپارچه با مدیریت مکاتبات، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


شامل: فرآیندهای کاری + شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8 + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: مدیریت مستندات شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8 + ده گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر + جستجو

اخبار و مقالات نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین
14
آبان
احراز هویت دو مرحله ای در کلود اورست

همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند و اکنون دیگر دوره‌ی گذرواژه‌ها...

25
تیر
ارتقا نرم افزار اتوماسیون اداری به نسخه 2016

نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین در کلود اورست به نسخه 2016 ...

20
خرداد
قیمت سرویسهای اورست هرگز افزایش نمی یابد

این خبر برای مشتریانی که قصد خرید از سرویس ابری اورست را دار...

03
مرداد
کسب درآمد عالی با کیف پول اورست

هما هستم و یک خبر عالی دارم. کیف پول اورست رونمایی شد. کیف پ...