ویژگی های برجسته سرویس پردازش ابری اورست

سرویس پردازش ابری اورست یا به قولی دیگر سرویس کلود (Cloud) اورست با این هدف ایجاد شده است که شما مشتری عزیز که صاحب یک کسب و کار چابک مانند یک دفتر بازرگانی، یک آرایشگاه، یک خرده فروشی و ... هستید بدون نیاز به درگیر شدن با مسایل فنی بتوانید به آسودگی از مجموعه ای از قوی ترین و پایدارترین و امن ترین نرم افزارهای دنیا یعنی نرم افزارهای مایکروسافت در فضای پردازش ابری استفاده کنید. البته برای رسیدن به نقطه نهایی این هدف ما گام های دقیقی تعریف کرده ایم که انشالله با همراهی شما مشتریان عزیز و دریافت بازخورد مناسب از شما با قدرت و سرعت به سمت هدف حرکت می کنیم. و اما اصلی ترین ویژگی های سرویس پردازش ابری اورست چیست؟

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

همان طور که در صفحه پاسخ به پرسش های شما گفته ایم. سرویس پردازش ابری اورست در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز همراه شماست. کسب و کارهای چابک خود را محدود به ساعت کاری متداول و پشت میز دفتر کارشان نمی کنند. کسب و کارهایی که به صورت بین المللی فعالیت می کنند به دلیل اختلاف ساعت عملا نمی توانند خود را در یک چهارچوب زمانی و مکانی مشخص محدود کنند. از این رو نیاز دارند تا در هر زمان و از هر مکانی و با هر وسیله ای حتی گوشی موبایلشان بتوانند مدیریت کسب و کارشان را انجام دهند. به ایمیل های مشتریان پاسخ دهند، برای یک متقاضی پیش فاکتور ارسال کنند. به درخواست مرخصی یکی از همکاران که در کشور دیگری پاسخ دهند و ... نمی شود برای کسب و کارهای نوین امروزی همان شیوه 10 سال پیش را استفاده کرد. سرویس پردازش ابری اورست پاسخ به نیاز شماست.

صرفه جویی اقتصادی

نرم افزارها و محصولات خوب و باکیفیت گران هستند و آنها که ارزانند کیفیت مناسبی ندارند. و البته همه ما دوست داریم محصول با کیفیت را با قیمت مناسب دریافت کنیم. سرویس پردازش ابری اورست راه حل این پارادکس است. این سرویس که بر پایه محصولات قدر، پایدار و امن مایکروسافت بنا شده است. به شما مشتری عزیز این امکان را می دهد که با پرداخت مبلغی ناچیز از بهترین محصولات استفاده نمایید. شما با مراجعه به صفحه لیست سرویس های سرویس پردازش ابری اورست می توانید از قیمت پلان های مختلف مطلع شوید و حتما آن را با استفاده از همین سرویس ها به صورت محلی مقایسه کنید. ما مدعی هستیم که امکان صرفه جویی بالغ بر 90 درصد را فراهم کرده ایم. لطفا مقایسه و محاسبه کنید. ما می توانیم به شما کمک کنیم با ما تماس بگیرید.

امنیت

دورانب که ما همه چیز را محصور به سرورهای داخلی شرکت می کردیم و راه چاره امنیت را قطع ارتباط با دنیای بیرون تعریف می کردیم به سر آمده است. تقریبا همه کسب و کارها خصوصی و مخصوصا آنها که شعب و نمایندگی در شهرها و کشورهای مختلف دارند لاجرم بایستی اطلاعاتشان را با دیگر همکاران خود در نقطه ای دیگر از دنیای بیرون از دیوارهای ساختمان شرکت به اشتراک گذارند. و سهل الوصول ترین بستر ارتباطی اینترنت و یا اینترانت ملی است . با این توضیحات امنیت مساله مهمی می شود و نمی توان با قطع ارتباط با اینترنت صورت مساله را پاک کرد. در سرویس پردازش ابری اورست ما اقدامات متعددی برای افزایش امنیت سرورها و سرویس ها انجام داده ایم و به مشتریان عزیز می گوییم داده های شما نزد ما امن تر هستند تا نزد خودتان