چرا ایمیل سرور مایکروسافت اکسچنج؟

برای اولین بار در ایران و در سرویس پردازش ابری اورست شما می توانید از ایمیل سرور اکسچنج به عنوان هاست ایمیل شرکت خود و بر روی دامنه اختصاصی خودتان بهره مند شوید.

کاملا یکپارچه با Outlook

در واقع مایکروسافت، اوتلوک را به عنوان کلاینت اکسچنج سرور طراحی و تولید کرده است. در کنار آن امکان اتصال به سایر ایمیل سرورها از طریق پروتکلهای POP۳ و IMAP را نیز فراهم کرده است. به عبارت دیگر زمانی شما از همه امکانات مایکروسافت اوتلوک بهره مند می شوید که به سرور اکسچنج متصل شوید.

فراتر از یک ایمیل سرور

مدیریت وظایف، مدیریت جلسات و مدیریت یادداشتها قابلیتهای دیگری است که در اختیار شما قرار می گیرد. به عنوان مثال شما می توانید قرار جلسات خود در تقویم ثبت کنید. آنها را با همکارانتان به اشتراک بگذارید و یا جلسات گروهی تنظیم کنید.

همگام سازی

همه ایمیلهای شما در همه گجت ها کاملا همگام می شوند. هر زمان و از روی هر وسیله ای اعم از تبلت، موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر محل کار، کامپیوتر منزل و ... Inbox خود را باز کنید همه ایمیلهایتان را دریافت می کنید و اگر ایمیلی را بر روی موبایلتان خوانده باشید در لپ تاپت شما و دیگر جاها نیز خوانده شده خواهد بود.

مجهز به آنتی اسپم و آنتی ویروس کسپراسکای

  • آنتی ویروس و آنتی اسپم اورجینال Kaspersky به صورت یکپارچه با ایمیل سرور اکسچنج نصب شده است. این ابزار تمام ایمیلهایی که ارسال و دریافت می شوند را سمت سرور بررسی می کند و در صورتی که آلوده به ویروس باشد به صورت خودکار حذف می کند و ایمیل های ناخواسته را برچسب spam می زند. بررسی های ما نشان می دهد که بیش از ۹۵ درصد ایمیلهای اسپم شناسایی می شوند و به صورت خودکار به پوشه "ایمیل های ناخواسته" هدایت می شوند. شما با آسودگی خاطر و بدون نگرانی از ویروسی شدن و یا دریافت ایمیل های ناخواسته می توانید با ایمیل های سازمانی خود کار کنید.

ویژگی ها

با انتقال میزبانی ایمیل شرکت خود به هاست ایمیل اکسچنج سرویس ابری اورست مزایای زیادی به دست خواهید آورد

لینک تقویم موبایل به تقویم اکسچنج

لینک تقویم موبایل به تقویم اکسچنج

با این قابلیت قرار جلسات شما در گوشی موبایل شما نیز نمایش داده می شوند و نوتیفیکیشن شروع جلسات را دریافت می کنید. این ارتباط دو طرفه است و تغییرات جلسات در تقویم گوشی به صورت خودکار با تقویم اوتلوک همگام می شوند.

ارسال فاکس با ایمیل

ارسال فاکس با ایمیل

برای ارسال فاکس، پیام تلگرام، پیامک، پیام صوتی تنها کافی است متن و فایل مورد نظر خود را ایمیل کنید. سرویس ایمیل اکسچنج در کلود اورست به صورت خودکار پیام شما را به شکل مورد نظر شما به دست مخاطب می رساند.

یکپارچه با نرم افزار CRM

یکپارچه با نرم افزار CRM

آیا شما از یکپارچگی سرویس هایی که از آن استفاده می کنید، لذت نمی برید. در هاست ایمیل سرویس ابری اورست شما می توانید مستقیما از طریق نرم افزار CRM برای مشتریان خود ایمیل ارسال کنید. حتی پاسخ به ایمیل شما توسط مشتری نیز در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به عنوان فعالیت وی ثبت می شود.

یکپارچه با شیرپوینت

یکپارچه با شیرپوینت

با استفاده از این قابلیت می توان برای لیست های شیرپوینت آدرس ایمیل تعریف کرد. و با ارسال ایمیل به آدرس لیست، اطلاعات ایمیل و فایل های پیوست آن را در لیست شیرپوینت ذخیره کرد. این قابلیت برای بایگانی ایمیل ها و اسناد پیوست آن بسیار مفید است.

تعریف rule برای ایمیلها

تعریف rule برای ایمیلها

شما می توانید قواعدی برای ایمیل های دریافتی و ارسالی تعریف کنید که مثلا ایمیل هایی که از فرستنده خاصی هستند و یا موضوع مشخصی دارند در یک پوشه مجزا قرار گیرند. جذابیت استفاده از هاست ایمیل اکسچنج این است که این قوانین روی سرور تعریف می شوند و روی همه میل کلاینت ها اعمال می شود.

رابط کاربری فارسی

رابط کاربری فارسی

زبان ما فارسی است و طبیعی است که دوست داریم رابط کاربری نرم افزارهایی که از آنها استفاده می کنیم به زبان فارسی باشد. این خواسته به حق شما در هاست ایمیل اکسچنج سرویس ابری اورست برآورده شده است. هر کاربر به دلخواه می تواند رابط کاربری فارسی یا انگلیسی را انتخاب نماید.

نرم افزارهای یکپارچه با اکسچنج

نرم افزار CRM

نرم افزار CRM

CRM + دو گیگابایت فضای ذخیره سازی + 10 کاربر

شیرپوینت

شیرپوینت

شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک ۱/۴ + یک گیگابایت فضا + 10 کاربر

اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری + 10 کاربر + یک گیگ فضای ذخیره سازی

لیست قیمت

قیمت های درج شده در جداول زیر سالیانه می باشد.

سرویس
900،000 تومان

ایمیل Exchange

امکانات

امکانات تکمیلی ایمیل Exchange

مشتریان در اورست

به جمع مشتریان اورست بپیوندید

با عضویت رایگان در سرویس ابری اورست امکان استفاده از شبکه آموزش اورست، شرکت در قرعه کشی های اورست و سرویسهای رایگان اورست فراهم می شود.

مطالب بلاگ

آخرین اخبار و مقالات درباره اکسچنج آنلاین که در بلاگ اورست منتشر شده است.

همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند و اکنون دیگر دوره‌ی گذرواژه‌های ساده و معمول به پایان رسیده است. در دنیای اتصالات نامحدود هنوز ما در برخی موارد اساس امنیت خود را یک کد امنیتی قرار داده‌ایم؛ کدی که هر چه می‌گذرد نفوذ به آن آسان‌تر و محتمل‌تر می‌گردد. بر اساس...
مطالعه
خبرهای هیجان انگیز برای مشتریان عزیزی که از هاست ایمیل اکسچنج در کلود اورست استفاده می کنند. سرویس ایمیل اکسچنج به عنوان حرفه ای ترین ایمیل سازمانی به آخرین آپدیت از نسخه 2016 مایکروسافت اکسچنج ارتقا داده شد. و از آن مهم تر اینکه با ADFS به صورت کامل یکپا...
مطالعه
یکی از برجسته ترین مزایای استفاده از سرویس ابری اورست وجود یکپارچگی فوق العاده بین سرویس های مختلف آن است. از طرفی همیشه گفته ایم که استفاده از ایمیل سرور اکسچنج در سرویس ابری اورست تفاوت بسیاری با دیگر ایمیل سرورهای ایران دارد. در این مطلب می خواهیم در خ...
مطالعه
این مطلب ترجمه متنی است که توسط Sanjeevini Mittal از کارمندان بخش آفیس مایکروسافت نوشته شده است. بهترین چیز راجع به شغل من این است که به من فرصت صحبت کردن با مشتریان را می دهد. باعث افتخار و شعف است که صحبت های آنان را درباره محصولات و خدماتمان بشنویم. گا...
مطالعه