چرا مدیریت مستندات آنلاین اورست

ذخیره سازی، طبقه بندی، کنترل حقوق دسترسی و اشتراک گذاری فایلها و مستندات

پشتیبانی از حجم بالای اطلاعات

یکی از ویژگی های برجسته سرویس مدیریت مستندات آنلاین حفظ سرعت و کارایی با افزایش حجم اطلاعات است. لذا با اطمینان خاطر می توانید چندین ترابایت انواع فایل را در فضای ذخیره سازی ارزان قیمت اورست نگهداری کنید.

جستجو در محتوا

در سرویس مدیریت مستندات آنلاین انواع فایلها اعم از word، Pdf، Zip، تصویر و... را می توان بارگذاری کرد. این سرویس امکان جستجو در مشخصات فایلها و محتوای فایلها را نیز فراهم می کند.

پشتیبانی از حالت آفلاین

برای اینکه امکان دسترسی به فایلها حتی در زمان قطعی اینترنت نیز وجود داشته باشد. حلات آفلاین در سرویس آنلاین مدیریت مستندات پشتیبانی می شود. با استفاده از این امکان شما می توانید به فایلهایی که مجوز دسترسی به آنها را دارید حتی در زمان قطعی اینترنت دسترسی داشته باشید.

یکپارچه با نرم افزار CRM و حسابداری سامیار

  • سرویس مدیریت مستندات آنلاین بر بستر شیرپوینت توسعه داده شده است. در این سرویس امکاناتی فراهم شده است تا شما قادر باشید تمامی فایلهای و مستندات خود را به صورت متمرکز گردآوری و مدیریت کنید.
  • لینک بین این سرویس با نرم افزار CRM مایکروسافت باعث می شود تمامی فایلها، قراردادها، نقشه ها، طرح ها، پیشنهاد قیمتها و ... که طی تعامل با مشتریان ایجاد می شود به صورت متمرکز و با طبقه بندی مناسب در سیستم مدیریت مستندات آنلاین نگهداری شود و البته از طریق سی آر ام هم در دسترس باشد.
  • اتصال نرم افزار حسابداری آنلاین سامیار با این سرویس امکان نگهداری پیوست های اسناد حسابداری را در سیستم مدیریت مستندات آنلاین فراهم می کند.

ویژگی ها

مدیریت مستندات آنلاین یک فضای ذخیره سازی ابری شرکتی بر بستر شیرپوینت است.

مجهز به گردش کار

مجهز به گردش کار

در این سرویس شما می توانید برای وقایع مختلف نظیر ایجاد فایل، تغییر فایل و حتی حذف فایل گردش کار بسازید و با استفاده از گردش کارها اتوماسیون دلخواه خود را در سیستم ایجاد کنید.

اطلاع رسانی هوشمند

اطلاع رسانی هوشمند

تعیین شرایط اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک وجود دارد. یعنی شما می توانید مشخص کنید که مثلا با تغییر فایلهای یک پوشه سیستم به شما پیامک یا ایمیل ارسال کند.

نسخه بندی

نسخه بندی

قابلیت Versioning در سرویس مدیریت مستندات آنلاین به شما امکان می دهد تا یک فایل را به دفعات ویرایش کنید و هر زمان که مایل بودید با نسخه های قبلی آن مقایسه کنید و یا یکی از نسخه های قدیمی را جایگزین نسخه جدید کنید.

طبقه بندی انعطاف پذیر

طبقه بندی انعطاف پذیر

به همان سادگی که فایلها بارگذاری می شوند می توان فایل یا فایلهای مورد نظر را پیدا کرد. در سرویس مدیریت مستندات آنلاین امکانات متعددی برای روشهای مختلف طبقه بندی فایلها فراهم شده است. امکاناتی نظیر کتابخانه اسناد، پوشه ها، پرونده ها، برچسب گذاری فایلها، نوع محتوی و ...

استفاده آسان

استفاده آسان

استفاده از این سرویس بسیار آسان است و تقریبا نیاز به آموزش ندارد. با خرید این سرویس می توانید در کمتر از یک روز آن را در شرکت خود عملیاتی کنید و مورد بهره برداری قرار دهید.

مدیریت حقوق دسترسی پیشرفته

مدیریت حقوق دسترسی پیشرفته

با تعریف گروه های کاربری مختلف می توانید میزان دسترسی کاربران را از سطح سیستم تا مخازن اسناد و پوشه ها و حتی در سطح یک فایل تنظیم و کنترل نمایید.

نرم افزارهای یکپارچه با مدیریت مستندات

نرم افزار CRM

نرم افزار CRM

CRM + دو گیگابایت فضای ذخیره سازی + ۱۱ کاربر

حسابداری سامیار

حسابداری سامیار

حسابداری، انبار، بازرگانی، نقدوبانک + یک گیگابایت فضا + 2 کاربر

ایمیل سرور اکسچنج

ایمیل سرور اکسچنج

اکسچنج + دو SSL + دویست مگابایت فضای ذخیره سازی + ۱۰ کاربر

فرم ساز و  گردش کار

فرم ساز و گردش کار

فرم ساز و گردش کار + 11 کاربر + شیرپوینت + یک گیگابایت فضا

لیست قیمت

قیمت های درج شده در جداول زیر سالیانه می باشد.

سرویس
3,300,000 تومان

مدیریت مستندات آنلاین

امکانات

امکانات تکمیلی مدیریت مستندات آنلاین

مشتریان در اورست

به جمع مشتریان اورست بپیوندید

با عضویت رایگان در سرویس ابری اورست امکان استفاده از شبکه آموزش اورست، شرکت در قرعه کشی های اورست و سرویسهای رایگان اورست فراهم می شود.

مطالب بلاگ

آخرین اخبار و مقالات درباره مدیریت مستندات آنلاین که در بلاگ اورست منتشر شده است.

همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند و اکنون دیگر دوره‌ی گذرواژه‌های ساده و معمول به پایان رسیده است. در دنیای اتصالات نامحدود هنوز ما در برخی موارد اساس امنیت خود را یک کد امنیتی قرار داده‌ایم؛ کدی که هر چه می‌گذرد نفوذ به آن آسان‌تر و محتمل‌تر می‌گردد. بر اساس...
مطالعه
هما هستم و یک خبر عالی دارم. کیف پول اورست رونمایی شد. کیف پول، برای همه افرادی که توانایی بازاریابی و فروش دارند امکان کسب درآمد دائمی از اورست را فراهم می کند. با استفاده از کیف پول اورست شما از 25 درصد پورسانت برای هر فروش و به صورت دائمی برخوردار می ش...
مطالعه
در روزهای پایانی سال 1395 مروری می کنیم بر سرویس کسب و کار آنلاین اورست، روزهای ابتدایی سال 1395 را با شرایطی شروع کردیم که کلود اورست شامل سرویس های شیرپوینت، پراجکت سرور، سی آر ام، اکسچنج و اسکایپ بود. با دریافت بازخورد از مشتریان افزونه های متعددی مانن...
مطالعه
در مطلبی با عنوان "نرم افزارهای یکپارچه در کلود اورست" در خصوص مزایای لینک بودن نرم افزارها توضیح دادیم و قرار گذاشتیم تا طی مطالبی به تشریح جزییات ارتباط بین نرم افزارهای سرویس کسب و کار آنلاین اورست بپردازیم. در این مطلب درباره یکپارچگی بین نرم افزار مد...
مطالعه