دوره های آموزشی اورست

دوره های آموزشی اورست با هزینه های بسیار اندک و به صورت آنلاین برگزار می شود و می تواند برای شما بسیار مفید باشد اگر:

آموزش نرم افزار CRM مایکروسافت

اگر صاحب کسب و کار هستید و قصد توسعه بازار خود را دارید و یا اگر تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار جدید دارید و یا اگر کسادی و رکود در بازار شما را کلافه کرده است. قطعا شما نیاز به ابزاری قدرتمند برای مدیریت ارتباط با مشتریان دارید. تا با کمک آن بتوانید روابط بهتر و عمیق تری با مشتریان ایجاد کنید و با فروش بیشتر کسب و کار را خود توسعه و رونق دهید.

ابزار مورد نیاز شما و تمامی شرکت های دنیای امروز نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است. اما حالا که قرار است نرم افزار CRM داشته باشید. چرا بهترین آن یعنی نرم افزار CRM مایکروسافت را نداشته باشید.

اینجاست که برخی افراد خواهند گفت من هنوز ابتدای کار هستم و پول کافی برای خرید نرم افزار CRM ندارم. یا ممکن است برخی دیگر بگویند آنقدر اوضاع بازار خراب است که ترجیح می دهم پولم را صرف امور روزانه کنم تا اینکه نرم افزار CRM بخرم.

بسیار خوب ما به شما کمک می کنیم تا قبل از تصمیم گیری برای خرید نرم افزار سی آر ام با مبلغ بسیار اندک فیلم آموزش شش ساعته نرم افزار CRM مایکروسافت را دانلود کنید. و شیوه استفاده از این نرم افزار فوق العاده را یاد بگیرید.

هزینه دوره: 54500 تومان ثبت نام در دوره

آموزش جامع شیرپوینت

شیرپوینت یک پلتفرم وسیع و با قابلیتهای متعدد است که می تواند نیازهای متعددی از شرکت یا سازمان شما را پاسخگو باشد. در شیرپوینت امکانات متنوعی چون گردش کار، فرم ساز، هوش سازمانی، مدیریت محتوی و ... وجود دارد که در صورتی که شما آموزش مناسب دیده باشید می توانید از این امکانات در راستای رفع نیازهای مجموعه خود بهره برداری کنید.

به صورت پیشرفته تر می توانید برای شیرپوینت کدنویسی کنید و افزونه و وب پارت برای شیرپوینت تولید کنید. ما همه این قابلیتهای را در این دوره آموزشی جامع در اختیار شما قرار داده ایم.

در این دوره جامع آموزشی که شامل پنج DVD است حوزه administration، هوش سازمانی، برندینگ (طراحی ظاهر شیرپوینت)، برنامه نویسی، طراحی فرم با اینفوپس و گردش کار در شیرپوینت آموزش داده می شود.

هزینه دوره: 130800 تومان ثبت نام در دوره

آموزش گردش کار نینتکس

یکی از اصلی ترین کاربردهای شیرپوینت استفاده از آن برای اتوماسیون فرآیندهای سازمانی است. اما متاسفانه ساخت فرآیند با امکانات شیرپوینت و شیرپوینت دیزاینر سخت است و محیط گرافیکی مناسبی نیز ندارد. گردش کار Nintex که بر روی شیرپوینت نصب می شود یک محیط ویژوال و پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید فرآیندهای سازمانی خود را به آسانی طراحی و پیاده سازی کنید.

در این دوره آموزشی با طرح مثال های مختلف و به صورت کاملا کاربردی نحوه طراحی گردش کار با نینتکس آموزش داده می شود.

هزینه دوره: 109000 تومان ثبت نام در دوره
عضویت در خبرنامه