دوره های آموزشی اورست با هزینه های بسیار اندک و به صورت آنلاین برگزار می شود و می تواند برای شما بسیار مفید باشد اگر:

دوره آموزش نرم افزار CRM مایکروسافت

اگر صاحب کسب و کار هستید و قصد توسعه بازار خود را دارید و یا اگر تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار جدید دارید و یا اگر کسادی و رکود در بازار شما را کلافه کرده است. قطعا شما نیاز به ابزاری قدرتمند برای مدیریت ارتباط با مشتریان دارید. تا با کمک آن بتوانید روابط بهتر و عمیق تری با مشتریان ایجاد کنید و با فروش بیشتر کسب و کار را خود توسعه و رونق دهید.

ابزار مورد نیاز شما و تمامی شرکت های دنیای امروز نرم افزار CRM است. اما حالا که قرار است نرم افزار CRM داشته باشید. چرا بهترین آن یعنی نرم افزار CRM مایکروسافت را نداشته باشید.

اینجاست که برخی افراد خواهند گفت من هنوز ابتدای کار هستم و پول کافی برای خرید نرم افزار CRM ندارم. یا ممکن است برخی دیگر بگویند آنقدر اوضاع بازار خراب است که ترجیح می دهم پولم را صرف امور روزانه کنم تا اینکه نرم افزار CRM بخرم.

بسیار خوب ما به شما کمک می کنیم تا قبل از تصمیم گیری برای خرید نرم افزار CRM فقط با مبلغ 50 هزار تومان فیلم آموزش شش ساعته نرم افزار CRM مایکروسافت را دانلود کنید. و شیوه استفاده از این نرم افزار فوق العاده را یاد بگیرید.

با خرید این دوره شما عضو اورست می شوید و می توانید به صورت رایگان از فیلم های آموزشی شبکه آموزش اورست نیز استفاده کنید


دانلود فیلم آموزشی نرم افزار CRM

این دوره در روزهای 29، 30 و 31 تیر ماه 95 و در ساعت 19 الی 21 به صورت آنلاین برگزار شده است

برای آن دسته از دوستانی که موفق نشده اند در این دوره شرکت کنند. امکان دانلود فیلم دوره فراهم شده است. برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار CRM کافی است از طریق لینک زیر اقدام به خرید دوره کنید. بعد از تکمیل خرید لینک دانلود فیلم دوره برای شما ایمیل شود.

هزینه دوره: 54500 تومان ثبت نام در دوره
نظرات
عضویت در خبرنامه