نرم افزار فرآیندهای کاری آنلاین

تمام کسب و کارها و مخصوصا کسب و کارهای چابک به شدت علاقه مند به مکانیزه کردن امور هستند. زیرا که این امر باعث کاهش اشتباهات انسانی، حذف دوباره کاری ها، افزایش بهره وری، اجرای صحیح سیاستهای شرکت و در نهایت کاهش هزینه ها و افزایش چابکی می شود.

معرفی سرویس فرآیندهای کاری آنلاین

هدف ما در سرویس ابری اورست ایجاد یک ساختار یکپارچه از نرم افزارهای کاربردی است تا شما با حداقل هزینه و بدون نیاز به تامین سخت افزار سرور و جذب نیروی متخصص IT بتوانید از مزایای یک سیستم یکپارچه بهره مند شوید. سرویس فرآیندهای کاری آنلاین اورست یک جزء اصلی در این ساختار یکپارچه است. در این سرویس ما فرآیندهای پر کاربرد کسب و کارهای چابک مانند مرخصی، ماموریت، اضافه کار، درخواست کالا، درخواست کار و .... را پیاده سازی و تنظیم کرده ایم و شما بلافاصله می توانید از آنها استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید فرآیندهای درخواستی خود را به آن اضافه کنید.

فرآیندهای آماده

فرآیندهای آماده

سرویس فرایندهای کاری آنلاین با استفاده از فرآیند ساز پرنیان که بر پایه شیرپوینت است طراحی شده است. در این سیستم امکان طراحی فرایندهای جدید وجود دارد. اما برای سرعت بخشیدن به استقرار و بهره برداری از سیستم در شرکت شما، تعدادی از فرآیندهای پر کاربرد را پیاده سازی کرده ایم و شما بلافاصله پس از خرید سرویس می توانید از آنها استفاده کنید.

یکپارچه با اکسچنج

یکپارچه با اکسچنج

در این سرویس هر کار جدیدی که به شما انتساب داده می شود علاوه بر نمایش در کارتابل شما از طریق ایمیل نیز به شما اطلاع رسانی می شود. در متن ایمیل لینکی تعبیه شده است که با کلیک روی آن مستقیما فرم مربوطه باز می شود و شما می توانید اقدام لازم را انجام و آن را ذخیره کنید. بدین ترتیب برای انجام کارهایی که به شما ارجاع شده است نیازی به مراجعه به کارتابل سرویس فرآیندهای کاری ندارید.

چارت سازمانی

چارت سازمانی

سرویس فرآیندهای کاری بر مبنای قوانین کسب و کار فرآیندها را اجرا می کند. یکی از این قوانین سلسله مراتب سمت ها است که در قالب چارت سازمانی تعریف می شوند. در تعریف انجام دهنده کار، علاوه بر انتخاب نقش یا کاربران مشخص می توان از گزینه هایی مانند هم واحدی ها، مدیر، زیر دستان و ... به عنوان انجام دهنده کار استفاده کرد.

مهلت انجام کار

مهلت انجام کار

در تعریف گام های هر فرآیند می توان مدت زمان قابل قبول برای انجام آن گام را مشخص نمود، بعد از این مدت سرویس فرایندهای کاری آنلاین به صورت خودکار کار به کارتابل مدیر ارجاع می دهد و در لیست کارهای گزارش شده قرار می دهد.

یکپارچه با مدیریت مستندات

یکپارچه با مدیریت مستندات

در این سرویس می توانید مشخص کنید که آیا مایل هستید فایل های پیوست شده به فرم ها در خود فرم ذخیره شوند و یا فایلها در سرویس مدیریت مستندات ذخیره شده و لینک آن در فرم قرار گیرد. با ذخیره کردن فایلها در مدیریت مستندات، شما یک گام به ایجاد یک سیستم مرکزی مدیریت مستندات نزدیک تر می شوید.

ارجاع و تاریخچه گردش

ارجاع و تاریخچه گردش

در هر مرحله از گردش در فرآیندها شما می توانید کار را به نفر بعد ارجاع دهید یا به نفر قبل برگردانید یا به درخواست دهنده برگردانید و یا بدون تغییر به شخص دیگری تفویض کنید. همچنین می توانید تاریخچه گردش را مشاهده نمایید.


سرویس فرآیندهای کاری آنلاین

عنوان
فرآیندساز و فرم ساز آنلاین
شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8
فیلم آموزش نینتکس
دو ساعت آموزش
یکپارچه با نرم افزار CRM مایکروسافت
10 + 1 کاربر رایگان
یک گیگابایت فضای ذخیره سازی
ترافیک نامحدود
قیمت سالیانه (تومان) 2,300,000

امکانات تکمیلی سرویس فرآیندهای کاری آنلاین

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
بسته 5 تایی کاربر 170,000
یک گیگ فضای ذخیره سازی 160,000

با خرید سرویس های یکپارچه با سرویس فرآیندهای کاری آنلاین، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


شامل: مدیریت مستندات شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8 + ده گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر + جستجو

شامل: اتوماسیون اداری + اکسچنج + دو SSL + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

شامل: اکسچنج + دو SSL + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 11 کاربر

اخبار و مقالات نرم افزار فرآیندهای کاری آنلاین
14
آبان
احراز هویت دو مرحله ای در کلود اورست

همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند و اکنون دیگر دوره‌ی گذرواژه‌ها...

20
خرداد
قیمت سرویسهای اورست هرگز افزایش نمی یابد

این خبر برای مشتریانی که قصد خرید از سرویس ابری اورست را دار...

03
مرداد
کسب درآمد عالی با کیف پول اورست

هما هستم و یک خبر عالی دارم. کیف پول اورست رونمایی شد. کیف پ...

29
فروردین
همه برای فروش، فروش برای همه

سازمانها در دنیای کسب و کار امروز به واسطه نوع درخواستهای مت...