نرم افزار مدیریت مستندات

دریافت مشاوره رایگان: ۹۱۰۱۳۳۴۲-۰۲۱

چرا مدیریت مستندات آنلاین اورست؟

سرویس مدیریت مستندات آنلاین بر بستر شیرپوینت توسعه داده شده است. در این سرویس امکاناتی فراهم شده است تا شما قادر باشید تمامی فایلهای و مستندات خود را به صورت متمرکز گردآوری و مدیریت کنید. و از همه جا به آنها دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی از حجم بالای داده

حفظ سرعت و کارایی با افزایش حجم اطلاعات است. لذا با اطمینان خاطر می توانید چندین ترابایت انواع فایل را در فضای ذخیره سازی اورست نگهداری کنید.

جستجو در محتوا

در سرویس مدیریت مستندات آنلاین انواع فایلها اعم از word، Pdf، Zip، تصویر و… را می توان بارگذاری کرد. این سرویس امکان جستجو در مشخصات فایلها و محتوای فایلها را نیز فراهم می کند.

پشتیبانی از حالت آفلاین

با استفاده از این امکان شما می توانید به فایلهایی که مجوز دسترسی به آنها را دارید حتی در زمان قطعی اینترنت دسترسی داشته باشید.

ویدیو معرفی مدیریت مستندات

مدیریت مستندات آنلاین یک فضای ذخیره سازی ابری شرکتی بر بستر شیرپوینت است. که با استفاده از آن می توانید فایلها و مستندات شرکت خود را به صورت ابری ذخیره کنید و از همه جا به آنها دسترسی داشته باشید.

یکپارچه با نرم افزار CRM و حسابداری هوفر

لینک بین این سرویس با نرم افزار CRM مایکروسافت باعث می شود تمامی فایلها، قراردادها، نقشه ها، طرح ها، پیشنهاد قیمتها و … که طی تعامل با مشتریان ایجاد می شود به صورت متمرکز و با طبقه بندی مناسب در سیستم مدیریت مستندات آنلاین نگهداری شود و البته از طریق سی آر ام هم در دسترس باشد.

اتصال نرم افزار حسابداری آنلاین هوفر با این سرویس امکان نگهداری پیوست های اسناد حسابداری را در سیستم مدیریت مستندات آنلاین فراهم می کند.

نسخه بندی

Versioning امکان نگهداری نسخه های مختلف از فایل، مقایسه با نسخه های قبلی و یا جایگزین کردن نسخه های قدیمی را فراهم می کند.

اطلاع رسانی هوشمند

تعیین شرایط اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک وجود دارد. مثلا با تغییر فایلهای یک پوشه سیستم به شما پیامک یا ایمیل ارسال کند.

مجهز به گردش کار

برای وقایع مختلف نظیر ایجاد فایل، تغییر یا حذف فایل گردش کار بسازید و با استفاده از آن اتوماسیون دلخواه خود را در سیستم ایجاد کنید.

امنیت بالا

با تعریف گروه های کاربری می توانید میزان دسترسی کاربران را از سطح سیستم تا پوشه ها و حتی در سطح یک فایل تنظیم و کنترل نمایید.

استفاده آسان

استفاده از این سرویس بسیار آسان است و تقریبا نیاز به آموزش ندارد. با خرید این سرویس در کمتر از یک روز آن را در شرکت خود عملیاتی کنید.

طبقه بندی انعطاف پذیر

امکانات متعددی برای روشهای مختلف طبقه بندی فایلها فراهم شده است. امکاناتی نظیر کتابخانه اسناد، پوشه ها، برچسب گذاری فایلها و …

آخرین مقالات آموزشی و اخبار اورست درباره مدیریت مستندات

پست یافت نشد

قیمت نرم افزار مدیریت اسناد

حرفه‌ای

۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان

سالانه

مدیریت مستندات اورست

گردش کار نینتکس اورست

شیرپوینت + SSL

ده گیگ فضای درایو رایگان

۵ کاربر رایگان

یکپارچه با نرم افزار CRM


مشاهده جزئیات پلن

۴ ساعت آموزش و سفارشی سازی رایگان

اپلیکیشن ویندوز

اپلیکشن موبایل

فیلم آموزشی شیرپوینت

ترافیک نامحدود (FUP)


تماس بگیرید

درخواست دمو خود را ثبت و به صورت رایگان، مدیریت مستندات را آزمایش کنید